Co wyróżnia
nasze kuchnie od innych?

najwyższa jakość!

nowoczesne rozwiązania!

wieloletnie doświadczenie!

konkurencyjne ceny!

Oferta

Doświadczona ekipa monterska naszej firmy wykonuje instalację nawet najbardziej skomplikowanych zestawów meblowych. Wszystko odbywa się sprawnie i czysto. Nigdy nie przekraczamy uzgodnionych terminów montażu - dajemy pełną gwarancję realizacji zlecenia w wyznaczonym czasie.

Przyjdź do nas i przekonaj się, że solidne meble kuchenne wcale nie muszą być drogie. Wycena mebli kuchennych odbywa się na dwa sposoby:- wycena projektu gotowego (od Klienta) wykonywana jest przez naszego Konsultanta na podstawie dostarczonych pomiarów i planów. - wycena wraz z BEZPŁATNYM projektem wykonywana na podstawie własnych pomiarów i uzgodnień z Klientem przedstawiana jest na spotkaniu osobistym.

Fotorealistyczna prezentacja komputerowa pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie wszystkich elementów i wzorów mebli. Nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu.

Chetnie podejmujemy się nowych wyzwań. Nasze studio oferuje najwyższy poziom usług w zakresie projektowania mebli kuchennych nowoczesnych jak i klasycznych oraz niestandardowych zabudów we wnętrzu.


marker

Szczecinek

ul. Plac Wolności 10, 78-400

separator

Salon mebli kuchennych Człuchów

Krzysztof Kaszubowski - projektant

ikona telefonu 664 419 106

projektant@duet-czluchow.pl

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 1000 - 1800